Tulipány

2 hodnocení

Vytvořte si krásný puget jarních tulipánů, které Vám svým jemným a okouzlujícím vzhledem zpříjemní jakoukoliv činnost. Minimální objednávka je 25 kusů. Dále už je jen na Vás, zda k objednávce přidáte nějaký dáreček, jako je Raffaello nebo Bohemia sekt.

Složení kytice na obrázku (ilustrační foto):

  • Tulipán 50x
Barva tulipánů
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
29 Kč 23,97 Kč bez DPH
Na objednávku - 3 prac. dny předem Na objednávku - 3 prac. dny předem Na objednávku - 3 prac. dny předem Na objednávku - 3 prac. dny předem Zvolte variantu

 

ROZVÁŽÍME KVĚTINY PO CELÉM PŘÍBRAMSKÉM OKRESE!

Vítáme Vás! Nabízíme Vám rozvoz kvalitních a čerstvých květin. Doručení objednávek garantujeme do 24 hodin. Při expresním doručení, tj. do dvou hodin od odeslání objednávky, Vás budeme kontaktovat  na základě zjištění dostupnosti daných květin. Naše květinářství je budováno s tradicí již od roku 1999. O naší profesionalitě váhat nemusíte. Máme za sebou aranžování květin pro Lucii Bílou, Lucii Borhyovou, Olgu Lounovou, Karla Gotta, Václava Neckáře a pro spoustu dalších hvězd. Naší hlavní výhodou je náš vlastní import květin z Nizozemí a dodávky z Kolumbie a Ekvádoru. Jen díky tomu Vám můžeme zajistit ty nejčerstvější květiny. Vždy čerstvé a svěží květiny s týmem profesionálů, to je naše největší devíza.

Jak celý proces doručení funguje se dozvíte v článku JAK TO FUNGUJE?

Kód Kód: 162/CER 162/ZLU 162/RUZ 162/ORA Zvolte variantu
Kategorie: Tulipány
Zpět do obchodu