Tuto neděli je DEN MATEK - Vaše objednávky budeme rozvážet pouze mezi 8:00 až 12:00. Přesný čas nemůžeme kvůli zvýšenému zájmu garantovat. Udělejte své mamince radost krásnou květinou - objednávejte nyní! Těšíme se na Vaše objednávky. :) 

Jak to funguje?

Den Matek - Neděle 9. května:

Tuto neděli budeme Vaše objednávky rozvážet pouze mezi 8:00 až 12:00. Přesný čas nemůžeme kvůli zvýšenému zájmu garantovat. Udělejte své mamince radost krásnou květinou - objednávejte nyní! Těšíme se na Vaše objednávky. :) 

 

Cena rozvozu: 

Rozvoz po Příbrami + 5 km 89 Kč

Rozvoz do 10 km od Příbrami 149 Kč

Rozvoz po okrese Příbram 249 Kč

Rozvoz po Táboře 199 Kč

Rozvoz do 5 km od Tábora 289 Kč

Čas objednání květin: Doporučujeme Vám objednávat květiny minimálně 2 dny před doručením, a to ve všední dny. Máme pak více času věnovat se Vaší objednávce a doobjednat chybějící sortiment. U expresní objednávky (doručení za 2 - 24 hodin od objednání) je nutné telefonicky ověřit, zda bude doručení možné.

 

Čas rozvozu květin: Květiny rozvážíme od pondělí do pátku (8:00 - 18:00). Rozvoz o víkendech a mimo pracovní dobu je nutné telefonicky nebo emailem ověřit před odesláním objednávky. Dopravu zajišťujeme vlastními vozy, nebo pověřujeme naše prověřené partnery. Čas předání je možné zvolit během objednávky, avšak u rozvozu ho nemůžeme nijak zaručit. Kurýři budou Vaše květiny většinou doručovat v rozmezí +-2 hodin od Vámi zadaného času.

 

Platba:

  • Platební brána GoPay - okamžitá platba kartou online, rychlý bankovní převod a další.

 

Vzkaz: Do pole poznámky v objednávkovém formuláři můžete vyplnit vzkaz, který bude napsán na kartičce a přivázán ke květině. Pamatujte, že pokud sem nenapíšete svoje jméno, kurýr ho obdarované nebude moct prozradit... 

 

Minimální hodnota objednávky: Pamatujte prosím, že minimální hodnota vytvořené objednávky je 500 Kč s DPH bez ceny za dopravu.

 

backg55r

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení