Jak to funguje?

Cena rozvozu: 

Rozvoz po Příbrami + 5 km 99 Kč

Rozvoz do 10 km od Příbrami 149 Kč

Rozvoz po okrese Příbram 249 Kč

Rozvoz po Táboře 199 Kč

Rozvoz do 5 km od Tábora 289 Kč

Čas objednání květin: Doporučujeme Vám objednávat květiny minimálně 2 dny před doručením, a to ve všední dny. Máme pak více času věnovat se Vaší objednávce a doobjednat chybějící sortiment. U expresní objednávky (doručení za 2 - 24 hodin od objednání) je nutné telefonicky ověřit, zda bude doručení možné.

 

Čas rozvozu květin: Květiny rozvážíme od pondělí do pátku (8:00 - 18:00). Rozvoz o víkendech a mimo pracovní dobu je nutné telefonicky nebo emailem ověřit před odesláním objednávky. Dopravu zajišťujeme vlastními vozy, nebo pověřujeme naše prověřené partnery. Čas předání je možné zvolit během objednávky, avšak u rozvozu ho nemůžeme nijak zaručit. Kurýři budou Vaše květiny většinou doručovat v rozmezí +-2 hodin od Vámi zadaného času.

 

Platba:

  • Platební brána GoPay - okamžitá platba kartou online, rychlý bankovní převod a další.

 

Vzkaz: Do pole poznámky v objednávkovém formuláři můžete vyplnit vzkaz, který bude napsán na kartičce a přivázán ke květině. Pamatujte, že pokud sem nenapíšete svoje jméno, kurýr ho obdarované nebude moct prozradit... 

 

Minimální hodnota objednávky: Pamatujte prosím, že minimální hodnota vytvořené objednávky je 500 Kč s DPH bez ceny za dopravu.

 

backg55r

 

Zpět do obchodu