Růže Holandské 50 cm - různé barvy

10 hodnocení

Jedná se o velmi kvalitní a čerstvé růže dlouhé minimálně 50 centimetrů. Tyto růže nakupujeme přímo na Holandské burze v Aalsmeeru, odkud je dovážíme do Příbrami. Proto Vám můžeme zaručit jejich čerstvost a fantastický vzhled!  Z Vámi zadaného počtu uvážeme puget svázaný přírodním lýkem. Řídíme se totiž heslem, že v jednoduchosti se skrývá krása. Pak už je jen na Vás, zda k objednávce přidáte nějaký dáreček, jako je Raffaello nebo Bohemia sekt.

Barva růží
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
69 Kč 57,02 Kč bez DPH
Na objednávku - 2 dny předem Na objednávku - 2 dny předem Na objednávku - 2 dny předem Na objednávku - 2 dny předem Na objednávku - 2 dny předem Na objednávku - 2 dny předem Momentálně nedostupné Na objednávku - 2 dny předem Na objednávku - 2 dny předem Zvolte variantu

 

ROZVÁŽÍME KVĚTINY PO CELÉM PŘÍBRAMSKÉM OKRESE!

Vítáme Vás! Nabízíme Vám rozvoz kvalitních a čerstvých květin. Doručení objednávek garantujeme do 24 hodin. Při expresním doručení, tj. do dvou hodin od odeslání objednávky, Vás budeme kontaktovat  na základě zjištění dostupnosti daných květin. Naše květinářství je budováno s tradicí již od roku 1999. O naší profesionalitě váhat nemusíte. Máme za sebou aranžování květin pro Lucii Bílou, Lucii Borhyovou, Olgu Lounovou, Karla Gotta, Václava Neckáře a pro spoustu dalších hvězd. Naší hlavní výhodou je náš vlastní import květin z Nizozemí a dodávky z Kolumbie a Ekvádoru. Jen díky tomu Vám můžeme zajistit ty nejčerstvější květiny. Vždy čerstvé a svěží květiny s týmem profesionálů, to je naše největší devíza.

Jak celý proces doručení funguje se dozvíte v článku JAK TO FUNGUJE?

Kód Kód: 189/RUD 189/BIL 189/RUZ 189/ZLU 189/FIA 189/ORA 189/ZEL 189/ZLU2 189/RUD2 Zvolte variantu
Kategorie: Růže
Zpět do obchodu